TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Rožňava » Rožňava » Domy » Rodinný dom »

Rodinný dom k.ú. Nadabula, Rožňava

Rodinný dom k.ú. Nadabula, Rožňava

Popis nehnuteľnosti

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Rodinný dom s príslušenstvom a pozemkami o výmere 481 m2 situovaný v uličnej zástavbe rodinných domov, k.ú. Nadabula v Rožňave. Rodinný dom bol daný do užívania v r. 1930 ako jednopodlažný nepodpivničený, v r. 1970 bola zrealizovaná prístavba verandy v prednej aj zadnej časti a prístavba garáže s kotolňou. V r. 2014 bola prevedená výmena strešnej krytiny, výmena pôvodných drevených okien za okná plastové, výmena podláh, bola prevedená výmena elektroinštalácie, rekonštrukcia kúpeľne a pod. Dispozičné riešenie: 1. Nadzemné podlažie - tri izby, kuchyňa, práčovňa a špajza. Prístavba z roku 1970 - predná veranda, vstupná hala, zadná veranda, časť kúpeľne a kotolňa. orientácia hlavných miestnosti domu je na východ a západ. Celková výmera zastavanej plochy je 141,5 m2. Technický popis: Základy kamenné s vodorovnou izoláciou. Zvislé nosné konštrukcie murované z tehál v skladobnej hr. nad 40 do 50 cm; deliace konštrukcie tehlové. Vodorovné nosné konštrukcie stropy s rovným podhľadom drevené trámové. Strecha krovy hambálkové a väznicové sústavy bez stĺpikov; krytiny strechy na krove plechové pozinkované; klampiarske konštrukcie strechy z pozinkovaného plechu len žľaby a zvody, záveterné lišty. Úpravy vonkajších povrchov škrabaný brizolit, omietky na báze umelých látok. Úpravy vnútorných povrchov vápenné štukové, stierkové plsťou hladené; vnútorné obklady prevažnej časti kúpeľne min. nad 1,35 m výšky; prevažnej časti práčovne min. do 1,35 m výšky, vane; samostatnej sprchy, kuchyne min. pri sporáku a dreze (ak je drez na stene). Výplne otvorov hladké plné alebo zasklené; okná plastové s dvoj. s trojvrstvovým zasklením; okenné žalúzie – plastové. Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) parkety, vlysy (okrem bukových), korok, veľkoplošné parkety (drevené, laminátové); dlažby a podlahy ost. miestností keramické dlažby. Vybavenie kúpeľní vaňa plastová jednoduchá; umývadlo, samostatná sprcha; vodovodné batérie pákové nerezové so sprchou; pákové nerezové; záchod splachovací bez umývadla. Vykurovanie ústredné; zdroj vykurovania - kotol Vnútorné rozvody vody z plastového potrubia studenej a teplej vody z centrálneho zdroja; zdroj teplej vody kotol ústredného vykurovania. Vnútorné rozvody kanalizácie plastové a azbestocementové potrubie. Vnútorné rozvody elektroinštalácie svetelná, motorická; elektrický rozvádzač - s automatickým istením. Vnútorné rozvody plynu Rodinný dom sa nachádza v časti Nadabula, v uličnej zástavbe rodinných domov. Lokalita je vybavená kompletnou infraštruktúrou, prístup k domu je priamo z miestnej komunikácie. Mestská časť Nadabula je vzdialená od centra okresného mesta Rožňava 3 km, mesto má okolo 20.000 obyvateľov, občianske vybavenia na úrovní okresného mesta.

Cena: 35 640,00 €

  252,76 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Rožňava - Rožňava
(Rodinný dom - Rožňava)

Úžitková plocha: 141 m2

Rozloha pozemku: 481 m2

Dátum aktualizácie: 21.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

DRAŽOBNÍK, s.r.o.

Hviezdoslavova 6, Košice
0556 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk